Firmast

Turbomotors tegutseb turul alates 2006. aastast. Ettevõtte tegevusalaks on turbokompressorite remont ja varuosade müük. Tootevalikus on esindatud maailma tippbrändid.
Remonditöökoda ja pealadu asuvad Läti pealinnas Riias, aadressil Granita 3-5. Eesti esindus avati 2014. aasta märtsis Tallinnas aadressil Suur-Sõjamäe 31. Esialgselt Tallinnas paiknevas vahetusfondi laos viiakse läbi ka esmane defekteerimine. Lähitulevikus lisandub ka täisväärtuslik remondibaas, kus teostatakse kogu remont võimalikult lühikese ajaga kohapeal.

Turbomotors taastab sõidu- ja veoautode, samuti põllumajandus- ja eritehnika turbokompressoreid. Taastatud kompressorid on võimelised töötama kõige raskemates oludes, kus iga sõlme töökindlus omab kriitilist tähtsust.
Ettevõte spetsialistidel on viieteist aasta pikkune kogemus turbokompressorite remondi alal. Kõige täpsemad ja kaasaegsemad seadmed, kvaliteetsete osade kasutamine ja täpne tehnoloogia jälgimine garanteerivad kliendile tööde kõrgeima võimaliku kvaliteedi.
Meie seadmeparki kuuluvad sellised tasakaalustusstendid nagu Turbotechnics MK3 ja TMI Modificata, arvutijuhtimisega aktuaatorite kontroll- ja kalibreerimisstendid REDAT ja ATD. Seadmete park pidevalt uueneb ja täieneb. Selliste seadmete kasutamine ja rangete ettevõttesiseste kvaliteedinõuete järgimine lubavad OÜ Turbomotors-il täita oma partnerite ja klientide nõudmisi Baltikumis, Venemaal ja Lääne-Euroopas.

KVALITEEDINÕUDED

Turbokompressori kvaliteetse taastamise ja häälestamise aluseks on täpne kontroll igas taastamise etapis alates defekteerimisest kuni lõpptoote valmimiseni. Kõik, isegi väiksemad turbo osad saavad protsessi käigus ülitäpselt mõõdetud ja tasakaalustatud.
Remondibaas sisaldab endas mitme erineva eesmärgiga sektsiooni, mis on jaotatud vastavalt tegevusele:
• kompressori osandamine ja esmane defekteerimine;
• osade abrasiiv- ja ultrahelipuhastus;
• mehhaaniline töötlemine ja lukksepatööd;
• värvimine;
• kompressori monteerimine ja tasakaalustamine;
• varuosade ja valmistoodangu ladu.
Meie tarnijad omavad kvaliteeti tõendavat sertifikaati ISO9001:2008. Oma tegevuse algusest alates teeb OÜ Turbomotors edukat koostööd Inglismaa kõrgkvaliteetsete turbokompressorite koostisosade tootjaga Melett.

TURBOMOTORS – KINDEL PARTNER

Tegevuse mitme aasta jooksul on ettevõte Turbomotors olnud oma klientidele kindlaks partneriks. Meie pakume mõistlikku kompromissi uute ja taastatud kompressorite hinnalahendustes ja seejuures ei tee kompromisse oma töö kvaliteedi osas.
Ettevõte spetsialistid saavad alati pakkuda asjalikku ja õigeaegset nõu, abi ja tehnilist tuge eesti, läti, vene ja inglise keeles.

×

×

×

×